DaVinci Resolve –шпаргалка: Як створити пресет кольорокорекції

Як і обіцяв, розпочинаю новий відео цикл «DaVinci Resolve – шпаргалка» для відеографів ну і звісно для самого себе. Річ у тім що таки вирішив перейти на цю програму з монтажу відео, отож попереду тривалий процес розбору та навчання. Усе не запам’ятовується одразу, тому ті чи інші стратегічні моменти буду зберігати як учень чи студент у шпорах. Проте вони будуть не паперові а у форматі коротенького відео. Ну звісно наскільки це можуть бути коротенькі ролики, адже теми бувають обширні.

Отож перший ролик про типову і досить часту ситуацію коли нарешті дісталися до ручок кольрокорекції і щось там цікаве накрутили. Зрештою вийшов гарний набір правок, які б хотілося примінити і до інших подібних відео фрагментів. І якщо у вас є багато таких фрагментів у вас є два шляхи: А) по запам’ятовувати усі налаштування і тоді для кожного з відео фрагментів наново накручувати потрібні параметри. Це буде дуже довго, тому тут варто запастись терпінням і увагою.

Проте правильнішим буде другий варіанти б) коли ви усі налаштування еталонного зразка зберігаєте в такий собі пресет, а потім одним кліком миші приміняєте до потрібного фрагменту або групи фрагментів. Отож як це зробити у програмі DaVinci Resolve  дивимось у наступному відео.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *