DaVinci Resolve як створити віньєтку – нове відео на каналі

Вкотре нагадуємо, про те що на You Tube існує канал проекту  ЯрекФОТО, на якому уже розміщено багато цікавих відео про огляди обладнання, інтерв’ю з цікавими людьми, поради тощо. Та цього разу знову повертаємося до рубрики DaVincі – шпаргалка і публікуємо нове коротеньке відео про те, як у цій програмі створити, додати чи згенерувати такий собі звичний спец ефект як віньєтка.

Що цікаво звичними методами додавання ефекту до кліпу цю проблему у DaVinci Resolve не вирішити, оскільки просто її там не має. З власної практики поділюся що донедавна віньєтку додавали з допомогою зовнішнього плагіна OFX від Boris Red. Та в тому то й унікальність цієї програми що більшість художніх ефектів до яких звикли у попередніх редакторах тут можна створити з нуля чи «фізично» згенерувати. І саме в нагоді нам можуть стати маски, які з допомогою нескладних маніпуляцій створюють віньєтки найрізноманітніших конфігурацій. І що найголовніше: усі процеси і налаштування віньєтки вам підконтрольні.

Як додати віньєтку в DaVinci Resolve дивимося у наступному відео. Щодо віньєтки про сам баг та спец ефект можна прочитати у нашому проекті: див тут >>

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *