Фотопленер 1.0 Перший весняний фотосет 2020 і нові теми для проекту

Як активно у нас розпочалися цього року заходи в рамках проекту «Фотопленер 1.0», та вони й різко пригальмувалися через усім відоме явище «Каратнин». Та все ж стан каратниту для творчих людей досить явище позитивне, оскільки дає змогу подумати, проекспериментувати щось змінити і т.д. І ось навіть в рамках карантину ніхто не очікував що все таки весняний фотосет 2020 стане реальністю. Ну звісно з поправкою на карантин: не такий велелюдний і з дотриманням усіх соціальних дистанцій та карантинних пересторог.

Цього разу команда у мінімальній кількості зустрілася на тестуванні і попередньому запуску поки що нової і майбутньої фотостудії у місті Самбір. Наша скромна функція полягала в тестуванні приміщення і наробці рекомендацій щодо формування технічного оснащення. Отож наша команда у мінімальному комплекті таки знайшла спосіб побувати в Самборі і о диво: там активний період цвітіння сакур. Відтак наш весняний неочікуваний фотосет став набагато результативнішим ніж ми очікували. По-перше зробили невеличку фотосесію центру міста. Це були просто ідеальні умови: мінімум людей максимум весняний спецефектів і вечірня година. По друге провели серію цікавих фотосесій у студійних умовах і по-третє проведи тестування фото обладнання про що далі будемо розповідати на нашому каналі.

І так що очікувати в майбутньому у нашому блозі. По-перше цікава розповідь про те як намагалися стати ніконістами. Тобто про спробу зради у наших колах і переконаннях. Будемо говорити знову ж про синхронізацію в DaVinci Resolve аудіо та відео-треків. Та цього разу уже на відео каналі  матеріал про конкретні способи та мануал як це зробити. Відео щойно опублікована і його можна переглянути тут (а також у рубриці «Відеоблог»):

Раз мова вже про відео, за цей період на світ з’явився ще один кліп з під пера «ЯрекФОТО», про створення якого також коротко розповімо на наших сторінках. Також ще один влог на каналі про Sigma 70 -300 mm. І взагалі будемо говорити про оптику від даного виробника. Ну і ще одна Sigma очікує на тест. Цього разу це уже топовий об’єктив зі старої серії EX, а саме  Sigma 24-70 mm F/2.8. І ще одна тема, яка логічно випливає з попередніх у якій будемо прощатися з Canon EF 28-105mm F/3.5-4.5

Одним словом планів як у Наполеона, тепер головне час щоб зібрати думки в єдине ціле. Лишень ще раз можу констатувати: карантин для творчих людей – не перешкода, а панацея. Отож вам усім цікавого і творчого карантину, який використовуємо для творчості і саморозвитку.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *