Хто фоторулить в 2019

Цей пост назрів спонтанно, оскільки мова йде про одвічні речі: хто домінує у фотосфері серед виробників. Але мушу констатувати що світ змінюється і одвічна боротьба між кеноністами і ніконістами перейшла у колективну бійку. І це мабуть цікаво оскільки така ситуація дає копняка конкуренції тож розвиток фототехніки має набирати обороти впливаючи на покращання якості і зниження вартості.

Як воно буде побачимо, проте на даний момент ситуація дуже не однозначна. Переглянувши багато публікацій на тему рейтингів камер 2019 року скрізь ніби лідирує Sony. Але зважмо що минулого року на світ з’явилося чимало цікавих камер, які суттєво можуть відкусити кусок пирога у лідера. Так Sony набирає оберті і можливо на ринку є лідером, проте чи є він сьогодні в індустрії першим. Тобто чи має Sony таке всеохоплююче застосування серед фотографів?

І ось тут в нагоді стали оприлюднені цікаві дані одного з міжнародних фотографічних порталів. У даній статистиці  викладено інформацію хто з учасників проекту якими камерами на даний момент користується. Врахувати що фотографів там сотні тисяч і з різних країн, то картина таки виглядає реалістичною.

Отож, як бачимо, Nikon і Canon не так просто вибити з сідла. Останні незважаючи на страшилки та всілякі прогнози досі впевнено залишається лідером. Так, Sony за останній період зробило колосальний прорив і третя позиція цілком заслужена. Проте ця позиція – 1\6 усього світового ринку. Ось четверта позиція для мене стала справжньою несподіванкою: її посіла компанія Fujifilm. Таки щось є у їхніх камерах, що спонукає фотографів надавати їм перевагу. І власне тут ринком чи маркетингом не накрутиш такі дані, адже говоримо про статистику реального використання. Тож мало ймовірно що хтось довго буде мучитись з поганим апаратом. На п’ятому місці Panasonic, ось за цих японських хлопців я був переконаний у кращих результатах. Шосту позицію розділяють усі решту. Хоча і там би було цікаво довідатися навіть у тих Мілі відсотках  куди вітер віє.

Вкотре переконуюся, що інформаційний простір тне завжди адекватно інтерпретує реальний стан справ в індустрії. На ринку – без сумніву так, але як і чому надають перевагу в даний робочий момент фотографи таки говорить про цікаві тенденції. Отож спостерігаємо аналізуємо, оскільки за мить все може радикально помінятися.  І на завершення зазначу, що дані наведені приблизні і на достойну репрезентативність претендувати не можуть, та все ж якусь певну загальну картину дають можливість уявити.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *