Осіння фотографія в рамках проекту «Фотопленер 1.0»

Ні, ми ще існуємо і робимо надалі колективні вилазки заради творчого обміну і набуття нових навиків. Цього разу ми «набридали» один одному аж два дні і що приємно команда нарешті викристалізувалася у таке собі ядро, яке мабуть надалі буде заправляти усім проектом. Отож у перший день було не до фотографії, оскільки саме наша творча група була задіяна у зйомках відео кліпу на пісню «Листопад» (співак Я-Рек). Проте і в цей день у нас відбулися післяробочі вилазки на можливо в майбутню індустріальну локація нового кліпу. Сподіваємося що такий буде і будемо саме ми його створювати. Місце насправді містичне і фантастичне по атмосфері: старий закинутий цукровий завод навіває багато знайомих відчуттів з відомих кінострічок. Ну тут ми були так для оглядин і ознайомлення, а усе за програмою відбувалося завтра.

На наступний день нас очікував курортний Трускавець, який має багато цікавих локацій, особливо щодо осінніх зйомок. Його курортний парк, який було закладено ще на початку минулого сторіччя – має багато куточків з лісовою і парковою атрибутикою. Дуже гармонійно підкреслювали осінній фон алеї та ліхтарі парку, а також сходові прольоти, яких тут є чимало. Наразі парк частково перебуває ще на реконструкції, тож у майбутньому він мав би стати ще цікавішим. Тут головною героїнею стала наш колега і фотограф Марія Краснова, яка замінила нам моделей що спізнилися на фотосесію.

Отож результатом даного фотопленеру стало генерування декількох цікавих тем для майбутніх постів, які сподіваюся з’являться у недовготривалій перспективі. По-перше після зйомок кліпу можна уже говорити про особливості стабілізатора з яким довелося попрацювати. Перші враження читайте в попередній публікації. Далі зйомки відбувалися з цікавим об’єктивом  з яким працювали вперше. Мова йде про Tamron 24-70 mm F2.8 VC USD Lens for Canon. Тож сподіваюся, що з фотографом Миколою Козловим нам вдасться підготувати огляд і по цьому склу. Ще один момент, на який довелося звернути увагу – організація роботи з моделями. Тут однозначно треба щось написати, щоб ви не потрапляли у такі ситуації як ми. Ну і зрештою Осіння портретна фотосесія. Насправді теоретичну частину ми вже проходили раніше. Даний фотопленер дав багато ідей щодо пост обробки осінніх фото, тому також мабуть варто очікувати публікацію і на цю тему. Одним словом є про що поговорити і розповісти в майбутньому. Сподіваюся фото рік ще не завершений і на нас очікує багато цікавих фотоподій.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *