Презентація нового аудіо-альбому: а до чого тут ми

20 березня 2020 року група «МЕР» презентувала свій новий аудіо-альбом під назвою «Снайпери-Амури». За рахунком це вже 5 платівка у цього музичного колективу. Ну і логічно: а до чого тут ЯрекФОТО. Платівка це один з небагатьох місць де перетинаються дороги музикантів та фотографів.

Коли поступила пропозиція від Віктора Винника (лідера групи «МЕРІ»), ми зрозуміли що на нас очікує дизайн аудіо-альбому, тому ніхто довго не сперечався. Результат – спільне творіння концепції та ідеї Віктора, і нашої реалізації. Одразу скажу було цікаво, адже не кожен день доводилося розробляти дизйн аудіо-альбому. Тут свої вимоги, стандарти і навіть стилістика. Ускладнював процедуру факт що Віктор Винник у минулому художник, тож вимоги були у рази вищими ніж у повсякденні. Проте диск сьогодні уже так би мовити в ефірі, тож з роботою справилися таки на відмінно.

Нагадаю, що у нашому досвіді це не перша спроба розробити  дизайн аудіо-альбому, чи приймати участь у спільній розробців. Маємо досвід зі співачкою Оксаною Винницькою, на створенням її другого альбому під назвою «Лети». Тут ми спрацювали саме як фотографи, тож наші світлини потрапили на обкладинку платівки.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.