Презентація нового аудіо-альбому: а до чого тут ми

20 березня 2020 року група «МЕР» презентувала свій новий аудіо-альбом під назвою «Снайпери-Амури». За рахунком це вже 5 платівка у цього музичного колективу. Ну і логічно: а до чого тут ЯрекФОТО. Платівка це один з небагатьох місць де перетинаються дороги музикантів та фотографів.

Коли поступила пропозиція від Віктора Винника (лідера групи «МЕРІ»), ми зрозуміли що на нас очікує дизайн аудіо-альбому, тому ніхто довго не сперечався. Результат – спільне творіння концепції та ідеї Віктора, і нашої реалізації. Одразу скажу було цікаво, адже не кожен день доводилося розробляти дизйн аудіо-альбому. Тут свої вимоги, стандарти і навіть стилістика. Ускладнював процедуру факт що Віктор Винник у минулому художник, тож вимоги були у рази вищими ніж у повсякденні. Проте диск сьогодні уже так би мовити в ефірі, тож з роботою справилися таки на відмінно.

Нагадаю, що у нашому досвіді це не перша спроба розробити  дизайн аудіо-альбому, чи приймати участь у спільній розробців. Маємо досвід зі співачкою Оксаною Винницькою, на створенням її другого альбому під назвою «Лети». Тут ми спрацювали саме як фотографи, тож наші світлини потрапили на обкладинку платівки.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *