Усім дякуємо за привітання – нам 1 рік на Facebook

Ого, нам 1 рік і в це важко повірити, якщо врахувати, що планувався цей проект експериментально виключно на якийсь десяток публікацій.  Десь за пару місяців будемо відмічати три роки проекту загалом. Та уже сьогодні у нас понад 200 публікацій на фотографічну тематику. Говорили про творчість, оптику, фотографів, експерименти, камери, технічні проблеми. Просто не думали що фотографія настільки цікава і багатогранна сфера, у якій є ще про що говорити і говорити.

Ми розуміємо, що насправді ми лишень на старті, адже стільки тем досі залишаються для нас у мріях. Хотілося б побільше оглядів обладнання, хотілося б побільше лайфхаків для творчості, хотілося б побільше інтерв’ю з цікавими фотографами, хотілося б побільше цікавих фотографічних подій. Ми відкриті до співпраці,  і до обміну досвідом, тому віримо що 2020 буде ще цікавішим і насиченими на цікаві відео та публікації.

Ну і  трошки привідкриємо таємницю, про що незабаром варто читати у нашому блозі. Очікуємо на інформацію і першим ділом мабуть поділимося про отримання фотографічних посилок в нових законодавчих умовах України. Також уже в процесі роботи огляд цікавого професійного комплекту світла від компанії Godox. Щодо подій унас очікуються чергові фотосети в рамках проекту «Фотопленер 1.0», а також цього року нарешті відбудеться персональна фотовиставка одного з учасників фотопроекту. Кого – наразі тримаємо в таємниці, проте уже маємо надію на серію публікацій про те чи варто робити виставки, про особливості організації персональних фотовиставок.

Тобто очікувань, ідей дуже і дуже багато. Сподіваємося на їх реалізацію, і наразі велике превелике спасибі усім, хто привітав наш проект у Facebook з Днем Народження. Нам це важливо і приємно, що нас читають. Дякуємо за те що ви 2 роки з нами.


 

Ми на FACEBOOK (аккаунт): https://www.facebook.com/yarek.foto.9

Ми на FACEBOOK (сторінка): https://www.facebook.com/YarekFotoBlog/

2 коментарі

  1. RomeoFoto 16.02.2020 Відповідь
    • Yaroslav BaranAuthor 17.02.2020 Відповідь

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *