Портретна тарілка з підручних засобів – P.S. (+ відео)

Здавалося тема закрита. Проте це той випадок коли є потреба у ще одній публікації, і продиктована вона саме коментарями читачів, яких власне по цій темі було достатньо. Взагалі не сподівався що «Портретна тарілка» зможе викликати такий жвавий інтерес. Отож далі ще про одну проблему і шляхи її вирішення, про що у попередніх публікаціях просто обтічно згадали у невеликих фразах.

Постараюся не повторюватися з відео, яке додаю нижче, і в якому постарався підсумувати дану тематику. Наразі спробую лишень дати відповіді стосовно проблеми, яка не давала спати не лишень мені, але як виявляється і читачам. У чому річ? Ніби ми вирішили усі проблеми, та все ж залишалося відкритим питання стосовно джерела світла, яке ніяк не хотіло поміщатися в придбаний 7-дюймовий рефлектор. Ми туди примістили 10 ватну лед-лампу, як компроміс між потужністю і компактністю, та притому сітка в пази заходила лишень наполовину. Тай світла хотілося побільше. Які ж варіанти вирішення?

Насправді  їх було два. Перший кустарний: розпиляти рефлектор і наростити шийку до байонету на 4-6 см. Про це ми вже обговорювали в коментарях. Та все ж знайшовся і другий варіант без хірургічного втручання: наростити шийку з допомогою перехідників на різні байонети. Справді ми отримали такі перехідники, застосували їх за призначенням, і це дало змогу всунути в прилад 15 ватну лампу. І це не межа. Переконаний туди без проблем поміститься і 20-ватна лед-лампа і навіть 30-ватна лед-лампа. Ну про це вже розповім в коментарях до цієї публікації.

Наразі ж констатую що такий рецепт здорожчає нашу конструкцію орієнтовна на 700 грн., проте не викине її з коридору рентабельності і вона все одно є суттєво дешевшою від повноцінного фірмового набору.

О, згадав, про ще один нюанс, на який звернули увагу читачі в коментарях, мовляв забагато відходів. Невелике вкладення (30-40 грн.) і старий рефлектор перевтілюється в маленький софтбокс. І зрештою прилад є універсальним, тому туди можна помістити і стандартний софтбокс та інші світло формуючі насадки.

Ось аж тепер вважаю що тема закрита і вичерпана. Трохи терпіння і креативу і за відносно невеликі затрати отримуємо професійне світло. Для тих хто не в темі – читаємо попередні публікації і дивимося відео нижче.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *