Бустер Travor для Canon EOS 7D

Нещодавно уже писав про такі доповнення до дзеркальних фотоапаратів, як батарейна ручка. Сьогодні ж хотілося поділитися враженнями про одну з моделей, з якою довелося мати справи останній місяць. Одразу скажу, що очікувань великих не було оскільки мова йшла про відомий уже мені китайський бренд Travor.

Travor – старий знайомий

Напередодні прикупив штативну голівку для слейдера саме цього виробника. Відгуки і враження двоякі. З одного боку функціонал достатньо прогресивний: вугле пластиковий корпус, рідинний рівень і т.д. Проте з іншого боку були мізерні недопрацювання, які трохи розвіювали початкове піднесення. Скажімо на штативній площадці буквально після другого використання почала відставати гумове покриття. Проте проблема не критична і голівка служить досі уже без зайвих нарікань.

Travor – перші враження від бустера

Коли обирав батарейну ручку для камери, спирався на відомість бренду ну і звісно вартість. Та все ж хотілося б щоб з цим виробом склалося якось по інакшому, можливо трохи краще. І ось передімною довгоочікуване придбання. Перші враження – якість пластику. Він можливо і не поганий але занадто дисонував на фоні магнієвого корпусу фотоапарата. Ніби усе на місцях, та все ж легкість виробу неприємний звук при закритті кришки батарейного відсіку давав підстав вірити у ненадійність.

Ситуація дещо покращилась коли у бустер було поміщено дві акумуляторні батареї. Сам бустер став важчим і кришка перестала видавати звуки пустого скреготу. Та загалом бустер не здивував: старі проблеми і тут проявилися. Скажу одразу у мене в руках опинилося одразу два екземпляри, оскільки перший дійшов з дефектом: не спрацьовував спуск затвору. Проте компанія як порядний продавець запропонувала вирішення конфлікту, надіславши новий екземпляр. В новому усе працювало добре, проте проявилася стара проблема з гумовим покриттям: в одному місці вона почала відставати.

Travor – бустер та час

Але що цікаво ці першочергові недопрацювання за невеликий час не доповнилися новими багами і враховуючи що існуючі недоліки є не критичними (якось дивно але на першому через певний час запрацював спуск затвору) бустер працює справно.

Загалом вироби компанії Travor мені нагадали гімназиста, який є амбіційним ініціативним, проте в якихось дрібних моментах бракувало зовсім трішечки до ідеалу. Та все ж  незважаючи на недоліки він є надійним і працьовитим другом.

Ну і найголовніше варто сказати що усі ці не допрацювання суттєво компенсуються вартістю, яка інколи і в два рази нижча від якісних виробників. Отож можу констатувати, що при обмеженому бюджеті даний виріб готовий вам достойно послугувати, додаючи вашій фотороботі стійкості та зручності.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *