Фоторюкзак Lowepro Photo Hatchback 22L – огляд (+відео)

Це була чистої води імпровізація, тому прошу не дуже судити строго. Просто хотілося зробити огляд наплічника Lowepro Photo Hatchback 22L , допоки він ще є у моїх руках. Уже за декілька тижні має прибути ще одна модель і доведеться вирішувати хто залишиться зі мною на наступний творчий період.

Так от в процесі створення огляду стає зрозуміло що ідеального фоторюкзака не існує. Для кожного фотографа ідеальність продиктована персональними завданнями та особливостями. А була ідея написати публікацію на тему «Ідеальний фоторюкзак». В результаті візьмуся за видозмінену тему «МІЙ ідеальний фоторюкзак».

Та повертаємося до Lowepro Photo Hatchback 22L. Фірма відома, проте у моїх руках піднебесний клон продукту цієї компанії. Та як недивно він показав себе кращого боку. Маю його 2 роки. Побував зним в Києві, Львові, Кішеневі, Одесі, Ворохті. Тобто ходив з ним на екскурсію, їздив у громадському транспорті в потягах. І відверто скажу отримав від нього масу приємних вражень. Якщо одним словом охарактеризувати це –  фоторюкзак для далеких подорожей неактивного відпочинку.  Активний відпочинок тут уже протипоказаний. Боюсь гірські походи і примхи природи швидко виведуть його з ладу, проте деякий час таки захистить те що у ньому. А ось на екскурсіях, довгих переходах – це ідеальний носій.

Стараюся тут в публікації не дублювати відеоогляд а поділитися тим, про що просто не встиг сказати на камеру. Та врешті єдиний фактор і можливо недолік заставив мене глянути в бік інших моделей. Про це згадую у відео – відсутність місця під ноутбук. І це мене неабияк розчарувало в перший ж день коли отримав Lowepro Photo Hatchback 22L  на руки. Справді така велика конструкція а з ноутбуком якось прогадали. Лишень знайшлося місце для планшета. Та згодом натрапив в інтернеті на один лайфхак як все таки знайти розмістити ноутбук в цьому рюкзаку. Робиться усе просто: розміщуємо його всередині двох відділень роз’єднавши з однієї сторони перегородку між ними і все. Так їздив у Молдову – супер.

І ще одним вдосконалення скористався згодом. Виявилось, що моя фотосумка ідеально підходить по розмірах в фотовідділення. Отож щоб ще збільшити захист камери в дорозі став їздити з фотосумкою, замість пропонованого вкладиша. Дуже практично. Прибуваємо у місто, розміщуємось в готелі і на прогулянку уже тягнемо з собою не весь рюкзак а компактну сумку на плечі з потрібними запчастинами. Зручно і комфортно.

Ну і з штативами тут перемудрили. Як не намагався його кудись притулити – не вийшло. Не розрахований Lowepro Photo Hatchback 22L на такі опції. Відтак можемо зробити наступний висновок, що дана модель ідеально підійде для простих любителів і початківців-професіоналів.


Тут можна придбати рюкзак:

Перехід на Aliexpress>>


Загалом бажаю вам приємного перегляду і не забуваємо ставити лайк, адже це перший відеоогляд в рамках проекту Фотоблог від «ЯрекФото».

 

2 коментарі

  1. Виктор С. 22.02.2018 Відповідь
    • Yaroslav BaranAuthor 22.02.2018 Відповідь

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *