ІЧ пульт дистанційного управління на камерах Canon – як користуватися

Одного разу запитав свою конкурентку по фотографіях, як їй так класно  вдається себе фотографувати? Та зневажливо відповіла: «Це примітив, не поскупися на пульт дистанційного управління і фотографуй себе скільки хочеш». Я звичайно не прихильник селфі і себе дуже не люблю фотографувати, тому ця тема відійшла на задній план.

Та пройшов час і ось у моїх руках ІЧ пульт дистанційного управління, який мені подарував знайомий фотограф. Річ насправді доступна кожному фотографу, адже коштує в середньому 1-2 вічнозелених. Тож що ж з ним надалі робити?

Насправді пульт надзвичайно простий. На ньому лишень одна кнопка, яка може дати вам можливість на відстані натискати на спуск затвора вашої камери. Ніби усе просто, та на практиці виявилось що не все так одразу. Декілька разів пробую сфотографувати: пульт не спрацьовує. Обходжу камеру декілька разів з різних боків і теж нічого не спрацьовує. Звіряю чи не розряджені батарейки – ситуація та ж То в чому  ж причина?

Насправді не все так і складно. Річ у тім, що для початку необхідно налаштувати камеру. У різних моделях це здійснюється по різному. Проте нам необхідно знайти розділ «Режим зйомки» і там обираємо наступний значок. Ось і усе по налаштування.

Налаштування камери Canon для використання з іч-пультом

За мить направляємо пульт на передню частину камери і бачимо що камера починає фокусуватися і ще за якусь долю секунди спрацьовує затвор.

Насправді річ досить корисна, навіть незважаючи на такі речі як нелюбов до селфі. Інколи трапляються проекти, на які просять вашу світлину. І що в такому випадку робити? Поряд немає ні живої душі щоб вас сфотографувала і ось саме цей невеликий пультик стає рятівним колом. Звичайно його можливості не безмежні: в середньому він діє на дистанції до 5 метрів. Проте цього достатньо щоб у домашніх умовах чи на маленьких студіях врешті себе сфотографувати.

Отож пам’ятаймо, що перед тим як розпочати дистанційне фотографування з допомогою інфрачервоного пульта необхідно налаштувати камеру.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *