Моя перша ідеальна фото сумка Case Logic TBC 409K

Case Logic TBC 409K – у формі через 5 років

На цю тему мене спонукало запитання в коментарі про фото сумки: «Ярек, а який ваш еталон фото сумки?» Спочатку воно мене поставило в глухий кут, а далі у відповіді придумав формулу ідеальної фото сумки. Це: перша вдала фото сумка, помножена на недостаючі елементи на даний час. Так от такою випадковою вдалою фото сумкою стала саме модель Case Logic TBC 409K

Case Logic TBC 409K – загальний огляд

Це була відносно невелика сумка, розрахована приблизно на камеру класом Canon 1000D до 450D. Дані камери туди поміщалися комфортно кітовим об’єктивом донизу. Камера спиралася на перегородки, під якими можна булою сховати зарядне запасний акумулятор або набір світлофільтрів. Та все ж з появою двоцифрової  або одноцифрової тушки перегородки довелося б демонтувати.

Case Logic TBC 409K – надійні товсті стінки

Наразі у цю сумку поміщається Canon 7D з об’єктивом 18-135мм. Але на цьому весь корисний простір повністю зайнятий. Ну це мова про внутрішнє головне відділення. Варто згадати що у кришці-клапані також є невеликий бокс, куди можуть розміститися документи та гроші, а збоку чималенький бокс для фільтрів та карт пам’яті. Відверто туди у мене поміщалися навіть два запасні акумулятори. Також по боках є дві кишені з сітки, хоча їх призначення відверто для мене досі є загадкою. Вони не закриваються, тож про безпеку того що там лежить годі сподіватися.

Case Logic TBC 409K – в процесі експлуатації

Ось така собі сумка. Та найцікавіше, як вона себе поводить в процесі експлуатації. У моєму випадку вона відслужила добрих 5-ть років. Що цікаво окрім затертості в екстер’єрі з внутрішньої сторони від фотографа, вигляд залишився достатньо пристойним, що свідчить про чудову якість матеріалу. Плечовий ремінь витримав випробування часу. Він не перетерся, не відірвався, хоча сумку навантажував добряче. З одного боку вона кріпиться до корпусу з допомогою пластикової гарнітури, елементи якої достатньо якісні і досі виконують надійно свою функцію. Дивно, але моє вічне невезіння з застіжками-блискавками тут заламало цей негативний стереотип: усі застіжки справні і не викликають нарікань.

Case Logic TBC 409K – фурнітура на висоті

Тепер про безпеку техніки. Стінки сумки є достатньо товстими, що гарантує збереженість фототехніки при невеликих навантаженнях. Не знаю чи витримала б камера падіння з якогось там поверху, але якщо Не дай Бог увірветься ремінець, падіння камера переживе спокійно. Також щодо захисту від вологи. Звісно старався не потрапляти під зливи з цією сумкою, адже знав що вона не має водозахисного плаща. Та все ж невеликий дощ так і не дістався до внутрішніх відділень. Тканина на подобі плащівки ззовні надійно захистила камеру від вологи. І ще щодо несанкціонованого потрапляння в середину. Закривання верхньої кришки-клапану зроблене таким чином, що застіжка розташована з внутрішньої сторони від фотографа. Отож для того щоб відкрити таку сумку так чи інакше доведеться задіти її носія. Тобто час показав що у цієї сумки не зважаючи на її скромний дизайн сильні сторони криються у надійності та продуманості конструкції.

Case Logic TBC 409K – чому прощаємось

Та все ж час прийшов з нею прощатися. І причиною цьому є зростання вимог та потреб. В моєму випадку другою складовою у пошуку ідеалу стала потреба у збільшені об’єму сумки. Насправді усе мене ідеально влаштовувало у Case Logic TBC 409K, тазі збільшенням арсеналу фотографа цього стало недостатньо. Так от для оперативної роботи виникла потреба в додатковому місці на 2-3 об’єктиви і ще певні аксесуари. Наразі ця сумка уже нездатна цього задовільнити, тому очевидно буду шукати для неї нового власника, який також би по справжньому відчув усі її переваги та шанував її як надійного партнера.

Співпраця з Case Logic TBC 409K мене навчила звертати увагу на ті речі, які справді є вагомими для надійності тої чи іншої моделі. І що цікаво, зовнішній вид та дизайн тут абсолютно ні по що не говорять. Усі важливі моменти криються в деталях: це якість матеріалу, розмір, захист від вологи, якість фурнітури і ін. Сподіваюся наступна модель буде такою ж і навіть кращою.

2 коментарі

  1. alenafish@mail.ru 21.10.2018 Відповідь
    • Yaroslav BaranAuthor 21.10.2018 Відповідь

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *