National Geographic NG W2161 – огляд (+відео)

Сьогодні у нас на огляді ще одна фото сумка, яка за нашими визначеннями мала б стати ідеальною. Тобто у ній є усе добре, що було у попередній моделі, плюс великий боєм транспортного відділення. Доля ідеалу випала на модель National Geographic NG W2161

Нагадаю, що не так давно у нас був на огляді фото рюкзак цього бренду, і наразі маємо також мабуть китайську репліку фото сумки цього бренду. Але відверто скажу вона більш подібна на оригінал, ніж попередній виріб, і це радує. Проте між цими двома виробами спостерігається фірмова подібність: обоє зроблені з мішковини і ці незабутні дві кишені присутні і у сьогоднішньому герою. Та все ж у нього вони врази більші. Отож переходимо до огляду.

National Geographic NG W2161 – загальний огляд

Фото сумка National Geographic NG W2161, як на мене, таки має перевагу перед рюкзаком у колірній гамі. Вона темно сіра, тож не так буде помітна грязюка на корпусі. Побачили ми сумку ось так і відверто вона мені уявлялася значно меншою. Але вона ось така – величенька. Одразу переходимо до внутрішнього відділення. Чи оправдає воно наші сподівання?. А воно ого-го яке велике. Лишень у внутрішній бокс ми поміщаємо камеру з об’єктивом. Камера не мала і об’єктив 18-135 мм, далі тут розміщуються два об’єктива і величенький фотоспалах у твердому чохлі. І це не межа. Сюди спокійно поміщається 14 і навіть 15 дюймовий ноутбук І зверніть увагу на глибину цього відсіку. Тож знизу можна спокійно розмістити ще декілька об’ємних речей

National Geographic NG W2161 – про безпеку

Тепер про безпеку: стінки внутрішнього боксу достатньо грубі і цупкі, як і у нашого еталону. Тобто протиударний захист не менший ніж у нашого еталону. А нагадаємо це був Case Logic TBC 409K. Тепер щодо захисту від вологи. Чесно не знаю як ось ця мішковина веде себе під дощем. Проте у комплекті маємо водонепроникний плащ, що в тій чи іншій мірі буде захищати техніку від вологи. Але уявімо, що таки цього плаща немає. І ось тут наступний сюрприз. Два зовнішні клапани плюс кришка транспортного відділення і в результаті враховуючи підкладки ми отримуємо 8 –шарове накриття над технікою. Ну тут крути не крути, але ймовірність попадання води просто виключена.

Ну і також до елементів безпеки National Geographic NG W2161 варто віднести той же ж колір, про який ми згадували трохи вище. Ззовні сумка по дизайну та забарвленню скидається на звичну сумку, яка особливо до себе не привертає уваги. Відсутній крикливий логотип бренду. Можливо привертає увагу лишень боєм сумки. Про те що це саме National Geographic свідчить лишень тиснений логотип на лямках зі шкірозамінника. А той вчитається лишень про дуже близькому розгляді виробу.

National Geographic NG W2161 – про позитивні дрібнички

І ще один нюанс, як на мене є позитивом Щодо додаткових кишень і місць зберігання всілякого дрібязку. Маємо під першим клапаном широкий кейс чи косметичку, куди навіть документи можна покласти, ну і невід’ємні кишені, які є ознаками бренду National Geographic. Вони врази більші від тих що ми мали на рюкзаку. І всередині також нашитий органайзер. Тобто маленькі полички під карти пам’яті та ручки та олівці для осищення. Одним словом усе добротно та комфортно.

National Geographic NG W2161 – про слабкі сторони фото сумки

Оскільки я в ідеали не вірю, тож і у цього виробу є свої недоліки. Першою з них є плечовий пасок, на якому доведеться переносити сумку. Насамперед у порівнянні з еталоном він є значно м’якшим. З одного боку для комфорту носіння це позитив, проте з іншого боку закрадаються сумніви у його довговічності. Тобто така тканина, є підозра, швидко буде зношуватися. І другий момент це місце кріплення цього плечового ремінця до корпусу сумки. Як на мене площа кріплення є занадто малою, тому при навантаженні можу припустити цей ремінець з часом відірветься. І це таки суттєвий сигнал, адже беремо сумку зради навантаження і саме носіння з допомогою цього ремінця.

Ну і третій момент, як на мене не продуманий до кінця. Це – ті ж хвалені кишені, які є ознакою бренду. Ні-ні тут нічого не протирається, проте тут існує проблема безпеки. Якщо навіть опущені та закриті два клапани доступ до кишень є вільним. І це з най незручнішого для носія боку. Тому зі сторони дуже просто та легко звідтіля виймати вміст, і так що носій просто не помітить. Тобто рекомендація для власників цієї моделі не класти у ці фірмові кишені цінні речі. Використовуйте їх для всілякого одноразового дріб’язку.

National Geographic NG W2161 – висновки

Ось нарешті відбулася фотозйомка і перший тест-драйв фото сумки. На практиці вона достатньо зручна для транспортування. Мягкий пасок комфортно сидить на плечі. Правда це відбулося в осінній період і достатньою амортизацію забезпечувала сумка. Та все ж по комфорту носіння National Geographic NG W2161 навіть перевершувала свого старшого брата – рюкзака National Geographic. Загалом продукт викликав лишень позитивні враження, якщо не зважати на прогнозовані побоювання і маленької прогалини в безпеці. Отож чи виправдала ця фото сумка наші сподівання у наближені до ідеалу. Думаю що так, оскільки наше головне завдання отримати сумку за безпекою для обладнання на рівні попередниці проте з більшими об’ємом таки виправдалася. Сподіваюся що в процесі експлуатації вона також спростує наші побоювання. По живемо – побачимо.

 

10 коментарів

 1. Аркадий 27.10.2018 Reply
  • Yaroslav BaranAuthor 28.10.2018 Reply
 2. Андрій О 28.10.2018 Reply
  • Yaroslav BaranAuthor 28.10.2018 Reply
 3. Юра сь 28.10.2018 Reply
  • Yaroslav BaranAuthor 01.11.2018 Reply
 4. Марианна М. 17.12.2018 Reply
  • Yaroslav BaranAuthor 17.12.2018 Reply
 5. fotoartzona 17.12.2018 Reply
  • Yaroslav BaranAuthor 17.12.2018 Reply

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.