Огляд об’єктива Yongnuo 50mm F/1.8 II другого покоління (+відео).

Ця історія, як пригадуєте мала вже фінал. Та ні історія отримала продовження у новій версії об’єктива Yongnuo 50mm F\1.8 ІІ другого покоління. Як же не зробити огляд і то у порівнянні зі старим варіантом.

Yongnuo 50mm F/1.8 II – відмінності з попередником

Як бачимо навіть упаковки відрізняються габаритами. Нова модель Yongnuo 50mm F/1.8 II більші розміри. В середині відповідно і більший об’єктив. Пластик на дотик втратив свій глянець і отримав рапатіше покриття, яке сподіваємося, дасть змогу краще утримувати його в руках. З’явилося декоративне червоне кільце. Ну майже як на ель-серіях.

І ось головна причина збільшення розміру. Діаметр передньої різьби Yongnuo 50mm F/1.8 II зріс з 52 до 58 см. Ура не доведеться використовувати перехідні кільця. Але найголовніша обновка на байонеті. Він тепер металевий а не пластиковий.

Ну і третя видозміна –  у Yongnuo 50mm F/1.8 II  скоротилася мінімальна фокусна відстань. Тобто тепер об’єктив отримав кращі макро-можливості.

Yongnuo 50mm F/1.8 II – думка експерта

Не знаю що там в середині, але хотілося б вірити що зміни таки є. Наразі переходимо до практики і до вашої уваги думка нашого експерта по оптиці – фотографа Миколи Козлова.

Микола Козлов: Не знаю чи то недолік певного екземпляра, але цей об’єктив має глюк, який полягає в тому, що деколи кільцю фокусування треба дати поштовх щоб воно почало думати як годиться. Якщо порівнювати скажімо з Canon EF 50mm. f/1.8stm, звісно різниця є. У Yongnuo 50mm F\1.8 ІІ робоча відстань це від F/2.8 до 3.2. З цього діапазону формується така собі точка відліку від якої ти впевнений що усе працює і усе малюється так як треба.  Тобто від діафрагми 2.8-3.2 і вище розпочинається впевнений діапазан без надмірних артефактів та збочень. Одним словом якщо вам не горить з часом, то цілком вартує діждатися з Китаю цієї оптики, яка дуже добре підійде для перших кроків у портретній фотографії. Як на мене 50-ка має бути у кожного. І це цілком пристойний варіант на першу 50-ку.

Yongnuo 50mm F/1.8 II – попередні враження

Після втрати об’єктива першого покоління постала нагальна потреба мати під рукою портретник з автофокусом. Це була головна причина придбання Yongnuo 50mm F/1.8 II. І так може констатувати що за свої гроші цілком достойний портретник з хорошим боке і цілком робочим діапазоном від діафрагми F/2.8-3.2 Про живучість і особливості експлуатації Yongnuo 50mm F/1.8 II сподіваюся розповімо через певний період часу. Наразі звами був блог фотографа від ЯрекФото. Зустрінемось у наступних випусках.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *