Фотопортфоліо

Запрошую у власне фотопортфоліо яке створене в рамках проекту “ЯрекФото”. Працюю у різних жанрах і насправді не вбачаю у цьому нічого негативного, оскільки маю змогу всесторонього розвитку як фотографа. Отож пропонує переглянути власні фотографії різних періодів.

Спочатку намагався опублікувати якомога більше фоторобіт тут на сторінці. Прое хостінг не гумовий, отож роблю підбірку найрізноплановіших світлин з різних жанрів та напрямків. Фотографую багато і більшість фотографій можна буде побачити на презентаційних веб-проектах з посиланнями на які буду ділитися тут у розділі фотопортфоліо.


 

 

Портретна фотозйомка

Наймагічніший жанр фотографії оскільки фотопортрет дає змогу зазирнути в душу кожної людини, яка є перед вами. Портретна фотозйомка завжди подобалася  тим що складова творчості тут займає дуже велике місце: простору для ідей та творчості в портретній фотозйомці просто неймовірна кількість. І найголовніше: перед вами зажди найгарніші, націкавіші і найталановитіші моделі.


Міські пейзажі

Колись літературні крити мою поезію назвали урбаністичною. Переконався що мені подобається не лише урбаністична поезія, але й урбанічстична фотографія. Отож міські пейзажі є невідємною часткою власної фототворчості.


Корпоративна фотозйомка


Весільна тематика


 

Транспорт