Фільм-презентація “НПП Черемоський”

Люблю мандрувати в гори Карпати. І я такий не один. Команда однодумців завжди на підхваті. отож співпраця з Туристичним порталом karpatytur.info – діло природнє. Даний фільм-презентація створене саме на замовлення веб-поратлу та дирекції національного природного парку “Черемоський”.

Коли прибуваєш на локацію, уже в голові маєш якісь накидки стосовно нової відеороботи. Та цього разу створення фільму – презентації став переворотом в усіх аспектах. Уявлялося одне, та коли за декілька днів переглянув і відзняв стільки цікавого – тут варто було братися за повнометражний документальний фільм. І зновуж час обмежений, і знову ж доведеться вибирати що буде в кадрі, а чим варто пожертвувати.

Даний фільм-презентація став для нас ще один колосальним досвідом зйомок в екстримальних польових умовах. Навіть з цього скористався наш блог: Публікація “Гірська фотосесія і відеосесія: дещо з практики” був написаний під час процесу створення даного відео.

Загалом фільм-презентація один з ефективних форматів передати корпоративну інформацію про діяльність компанії фірми тощо. Тривалість від 5 до 10 хв, дає змогу відкрити усі важливі питання якнайдетальніше, і при цьому заінтригувати глядача додивитися його до кінця.

Замовити корпоративний фільм-презентації можна на сторінці “Контакти\Послуги”

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *