Краєзнавчий фільм «Слідами легендарної вузькоколійки Верхнє Синьовидне – Мальмансталь»

У 2021 році якось так непомітно стали партнерами цікавого туристично-краєзнавчого проекту пов’язаного з нашими рідними Карпатами та улюбленою залізничною тематикою. Ну як не скористатися відвідати гори і зайнятися улюбленою справою. Краєзнавчий фільм «Верхнє Синьовидне – Мальмансталь» – став такою собі терапією у літньо-відпочинковий сезон.

Насправді з karpatytur.info у нас давня співпраця. Більшість панорам, краєвидів зроблено не без їх організаційної участі. Пропозиція долучитися до ще одного проекту не викликала довгих роздумів, адже і формат більш грандіозний і очікування на новий досвід цілком оправдалися. Зйомки тривали понад 3 місяці. За цей час відвідано три області, пройдено не один км гірських доріг, відзнято великий обсяг інформації.

Приємно що робота над проектом та створення фільму не пішли у довгий ящик, а була презентована на великій кількості презентацій у некарпатському краю і зрештою відбулася її міжнародна прем’єра на міжнародному туристичному форумі Львів ТурЕкспо2021.

Взагалі створення документальних і краєзнавчих фільмів для нашої команди є однією з пріоритетних і улюблених справ, адже в процесі доводиться пізнавати багато нового, відкривати нові для себе теми, ділитися ними з глядачами і знайомитися з цікавими людьми. Ну і найголовніше тут без творчості теж ніяк. Тому маємо надію що таких замовлень буде багато.

Add a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *