Промо-ролик для музичного виконавця

Люблю знімати коли поставлені нестандартні завдання. Цього разу на кону стояв презентаційний промо-ролик юного піаніста, який б репрезентував його на усіляких конкурсах класичної музики. Насправді з вибором локації було не так і багато варіантів. Місце яке пропонувалося для зйомок, нажаль у плані освітлення та декорування було не одним з найкращих. Навіть можна сказати нерекомендованим для таких зйомок. Проте варіантів не було, отож постало питання, як відзняти відео і при цьому максимально уникнути недоліків знімального майданчика.

В нагоді став фотографічний досвід. Було вирішено ставку зробити на постановочне світло, завданням якого було підсвітити потрібні моменти не відкриваючи картину загалом. Для цього було обрано і відповідний ракурс.  У побудові кадру. Однозначно перевагу надали жорсткому світлу, для того щоб зробити картинку більш контрастною і мати змогу приховати тіньові елементи у чорний колір.

Попри те перед нами постало ще одна складна проблема – запис звуку роялю для потреб відео. Однозначно камери напряму з таким завданням справитися не змогли б. Отож було вирішено використати наступну схему: запис зробити на стаціонарно закріплений рекордер, який буде записувати рояль у стерео режимі на два мікрофони. А далі на студії звукозапису зробити доводку по динаміці та акустиці.

Що з цього вийшло – маєте змогу переглянути у цьому відео, яке стало непоганим зразком для відео-портфоліо.

2 коментарі

  1. Фоторома 15.12.2018 Відповідь
    • Yaroslav BaranAuthor 16.12.2018 Відповідь

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *