Студія вишивки «Колорит» – іміджевий ролик

Про те що таке Студія вишивки «Колорит» згадував уже не раз, і не випадково, оскільки у нас склалися тісні творчі стосунки. Спочатку був задіяний у розробці корпоративної графіки та концепції веб-ресурсу. І ось настав момент створення іміджевого ролика про компанію.

Насправді усе відбувалося у надзвичайно зжаті терміни: декілька днів на роздуми що і як, і фактично день на зйомки. А якщо врахувати що зйомки відео відбувалися паралельно з фотосесією, тож на усе було витрачено трохи більше ніж пів робочого дня. І саме тут позитивно спрацював той факт, що на 80% ми знали чого хочемо і що маємо робити

Ще 2 дні монтажу, узгоджень деталей і дрібних виправлень і ось іміджевий ролик компанії Студія вишивки «Колорит» опубліковано в мережі. Згодом він займе своє почесне місце на сайті студії, робота над яким триває.

Загалом персонально для мене це був колосальний і новий досвід, оскільки вперше повноцінну роботу монтую в новій для себе програмі DaVinci Resolve. А нові можливості вимагають нових навиків. Хоча насправді усе як на мене відбулося простіше. Якщо раніше кольорокорекцію доводилося робити з допомогою декількох плагінів, тепер все просто: весь інструментарій під руками в межах однієї програми.

Отож можу констатувати, що роботою задоволений, оскільки вдалося максимально втілити задумане на екрані. Люблю творчі і нестандартні завдання, адже пошуки завжди дають здоровенний багаж нових навиків і знань. Дякую за те студії вишивки «Колорит».

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *