Музичний відеокліп «Ти розумієш мене» – робота над створенням відео

Музичний відеокліп: вперше такою командою (мається на увазі студія YarekFoto) приймали участь у його створені на пісню «Ти розумієш мене». Презентація кліпу відбулася 16 липня на офіційній сторінці виконавця. Проте у цьому пості хотілося поговорити про технічні моменти над створенням цієї відео роботи.

Студія і світло

Власне тут у нагоді став наш студійний фотографічний досвід, оскільки головна тема відео побудована виключно на світловому малюнку. І тут саме в нагоді стала світло формуюча насадка тубус, яка надзвичайно добре відпрацювала у створені чорного фону та виокремленні виконавця з загального простору. Також під час зйомок використовувалося заливне світло, під час зйомок у віртуальній студії, де рівномірність освітлення рір-екрану є надзвичайно важливим елементом. Про роботу з рір-екраном чи то пак хромокеєм поговоримо в чергових постах рубрики «Відеоабетка».

Пост обробка і робота з кольорами

В котре переконуюсь що у фото – відео індустрії усе таки первинною є саме фото складова, яку цілком легко можна застосувати до відео виробництва. Так і цього разу для кольорокорекції цілком підійшли рецепти саме з фото індустрії. Підбір кольорового малюнку здійснювався по тих же принципах, що й у фотографії. Хоча технологію LUT і не використовував, адже кольорову гаму підбиралося виключно в ручну, та все ж це ще одна цікава тема, яку згодом спробую відкрити у рубриці «Відеоабетка»

Загальні принципи роботи над відео кліпом

Насправді робота над відео кліпом є куди складніша ніж вона виглядає на перший погляд. Спочатку ведеться потужна робота над створенням пісні. Наші колеги зі студії звукозапису отримавши текст і музику від авторів розпочинають роботу над створенням аранжування і записом фонограми (звукової доріжки кліпу). Коли фонограма готова тоді до процесу долучається режисер, який власне продумує концепцію майбутньої відео роботи та пише сценарій або сценарний план. Лишень з того моменту наша студія долучається до процесу зйомки продукту під назвою музичний відеокліп. Насправді співпраця відбувається дещо раніше, саме в процесі розробки концепції, та практичне застосування наших навиків відбувається уже на знімальному майданчику і в процесі монтажу відзнятого матеріалу. Саме на останньому етапі відбувається зустріч звукової доріжки з відзнятим відео.

В загальному про особливості роботи над відео кліпом

У моїй практиці це другий випадок роботи над музичним відео. Насправді процес творчий та багатогранний, і надзвичайно подібний до створення кіно матеріалу. Та все ж тут є свої особливості. Зокрема це пошук гармонії між музикою та картинкою. Відтак тут необхідний особливий інструментарій та особлива система монтажу, про які також розповімо колись згодом отримавши ширший спектр досвіду у цьому напрямку.

Фінальні враження

Загалом працювати над кліпом Я-Река до пісні «Ти розумієш мене», було дуже цікаво, оскільки в кадрі ваш покірний слуга, відео про фотографів і в кадрі корпоративна футболка нашої студії та блогу. Можливо це було десь не дуже скромно, проте чудовий шанс випробувати теоретичні відео та фото навики на практиці, що поповнили наш досвід та портфоліо. Отож вам приємного перегляду і до наступних публікацій.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *