YarekFoto Studio: межу у 100 публікацій пройдено

100 публікацій на ЯрекФото Студіо. Аж не віриться, бо все розпочиналося з експерименту, і чесно кажучи не вірив що даний проект доживе до 20 публікацій. Ну задумав, створив, ознайомився з програмною складовою і функціоналом нової для себе СMS, і до побачення. Та ні якась невидима рука заставила поділитися деяким фотографічним досвідом. А далі пішло і поїхало. Кожні цікаві кроки та експерименти потрапляють на сторінки цього тематичного блогу. Там було 40 публікацій. 50 якось вважав за непотрібне акцентувати. А тут завершив другу публікацію про предметну фотозйомку і на лічильнику в адмінпанелі засвітилося 100. І що найцікавіше, а фотографічних тематик ще так багато.

100 публікацій на YarekFotoStudio відверто зовсім небагато, та все ж вважаю що ми пройшли бойове хрещення з усіма ритуалами. Скажімо на днях у нас був перший взлом, після якого сайт просто завис. Але це ще один цікавий досвід, оскільки вперше довелося повертати до життя сайти на WordPress. За цей короткий час він набув нового дизайну. Постійно експериментую з функціоналом, щоб він став зручнішим для читачів. Ну і найголовніше експериментую з темами, адже не тільки ви читаєте і щось дізнаєтеся. Тут також і моя шпаргалка. Якщо щось забуваю – тепер знаю де шукати.

Що далі на YarekFotoStudio? Хоча поняття «далі» тут відносне і буде залежати від активності читачів. Ми уже випробували декілька нових форматів подачі інформації, скажімо такі як підкасти та відеоогляди. У найближчій перспективі планую зробити серію інтерв’ю з цікавими професійними фотографами, з якими будемо говорити на фахові теми. Тому знайомі  і незнайомі фотографи готуйтеся до непростих питань, яких у мене назбиралося чимало і буду таким чином шукати на них відповіді. Також в планах ще декілька цікавих тем. Але усе це буде після сотні. Наразі ж результатом задоволений, адже десь саме так уявляв даний фото блог.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *